Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 Türkiye fiyatları ve ön satış bilgileri duyuruldu

Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 için nasıl ön sipariş verilir?

Samsung, Türkiye’deki tüketicileri, yeni nesil katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 ile tanıştırmak üzere. Bu yeni nesil ürünlerin ön satışları, bugün itibarıyla yetkili Samsung satış noktalarında başladı. Üstelik bu üst düzey cihazları ilk kez deneyimlemek isteyenler için özel teklifler ve kampanyalar sunulacak.

Samsung’un en yeni katlanabilir akıllı telefonları olan Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5, 27 Temmuz’dan 16 Ağustos’a kadar süren ön satış süreci boyunca, kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Öncelikle, Samsung’un eski cep telefonlarını yenilemek isteyen kullanıcılara, Galaxy Z Flip5 için 4.500 TL, Galaxy Z Fold5 içinse 6500 TL ek indirim fırsatı veriliyor.

Daha da heyecan verici olan ise, Samsung’un her iki model için de 512 GB hafıza seçeneğini, 256 GB ürün fiyatına sunma kampanyası. Bu sayede, kullanıcılar daha fazla hafıza alanına sahip olurken, cüzdanlarına da daha az yük bindiriyorlar. Hafıza yükseltme kampanyası kapsamında; Galaxy Z Flip5’in tavsiye edilen satış fiyatı 512GB ve 256 GB için 44.999TL olurken Galaxy Z Fold5’in tavsiye edilen satış fiyatı ise 512GB ve 256 GB için aynı ve 64.999TL olacak.

Ayrıca, Samsung’un online alışveriş sitesi olan shop.samsung.com/tr‘ye özel bir kampanyayla, kullanıcılar, 3 aylık Samsung Care+ hizmetini de ek fırsatlarla satın alabilecekler.

Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 Türkiye fiyatları

Galaxy Z Flip 5 modelinin 8GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip sürümü 44.999 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Aynı modelin 8 GB RAM ve 512 GB depolama kapasitesine sahip versiyonu ise 47.999 TL’den alıcılarını bekliyor.

Öte yandan, Galaxy Z Fold 5 modelinin 12GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip sürümü 64.999 TL’ye, 12GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip versiyonu ise 67.999 TL’ye satışa çıkacak. Bu modelin en üst seviye versiyonu olan 12GB RAM ve 1 TB depolama alanına sahip sürümü ise 72.999 TL fiyat etiketiyle teknoloji severleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy Z Flip 5 resmiyet kazandı: Daha büyük ve kullanışlı bir kapak ekranıyla geliyor [Ön İnceleme]

Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 modelleri, Samsung’un katlanabilir akıllı telefon teknolojisindeki en son gelişmeleri temsil ediyor. Türkiye’de kullanıcıların dört gözle beklediği bu yeni modeller, şimdi özel ön satış teklifleri ve kampanyalarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy Z Fold 5 tanıtıldı: Şimdiye kadarki en ince ve hafif Fold [Ön İnceleme]

16 Ağustos’a kadar devam edecek olan bu özel teklif ve kampanyalar, kullanıcıların yeni nesil katlanabilir telefonları deneyimleme fırsatını kaçırmamalarını sağlıyor. Eğer siz de Samsung Galaxy Z Flip5 veya Galaxy Z Fold5’in sahibi olmak isterseniz, Samsung’un resmi alışveriş sitesi olan shop.samsung.com/tr adresini ziyaret edebilir ve bu harika fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Teknoblog'un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun