Teknoloji

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün tanıtım tarihi için yeni iddia

galaxy z fold 4

Samsung’un sıradaki büyük tanıtım etkinliğini yaz mevsimi içinde gerçekleştirmesi bekleniyor. Duyumcu Jon Prosser’e göre; Samsung’un yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4, 10 Ağustos’ta resmen gözler önüne çıkacak.

Prosser aynı etkinlikte Galaxy Watch 5 akıllı saatin de tanıtılacağını belirtti. Şirketin saat için 40, 44 ve 46 mm olmak üzere üç farklı kasa boyutu seçeneği sunacağı ve 46 mm seçeneğinin Galaxy Watch 5 Pro adını taşıyacağı da Prosser’in verdiği bilgiler arasında yer alıyor.

Z Fold 4 için siyah, yeşil ve bej renk seçeneklerinin sunulması bekleniyor. Z Fold 4’ün ise grafit, mor, roze altın ve mavi renk seçenekleriyle resmiyet kazanacağı belirtiliyor. Galaxy S22’nin “Lavanta” isimli özel renk seçeneğinin de bu etkinlikte duyurulacağı söyleniyor.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün piyasaya çıkışı içinse 26 Ağustos tarihi işaret ediliyor. Galaxy Watch 5’in de aynı tarihte piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Saatin ana renk seçeneklerinin siyah ve gümüş olacağı; ancak 40 mm versiyon için roze altın ve 44 mm versiyon için de safir mavisi seçeneklerinin sunulabileceği söylentiler arasında yer alıyor.

İLGİLİ HABERLER