Manşetler

Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3 ve diğer yeni Samsung ürünlerinin mağaza satışları başladı

samsung galaxy z fold 3 ön inceleme katlanabilir telefon

Samsung’un ağustos ayındaki Unpacked etkinliğinde duyurusunu gerçekleştirdiği katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold 3 5G ve Galaxy Z Flip 3 5G, Türkiye pazarında resmen satışa sunuldu. Bunun yanı sıra Galaxy Watch 4, Watch 4 Classic ve Buds 2 gibi yeni ürünleri de Türkiye’deki tüketicilerle buluştu.

Eylül ayının başından itibaren başlayan ön sipariş sürecinde, geçtiğimiz yıllara kıyasla çok daha fazla yoğun talep gördüğü Samsung tarafından dile getirilen yeni katlanabilir akıllı telefonlar, artık tüm yetkili satış noktalarında kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcılar bu noktalarda katlanabilir ekran teknolojisini ve renkleri deneyimleyebilecekleri cihazları dilerlerse doğrudan satın alabilecek.

Üstelik yeni Samsung katlanabilir telefonlarını satın almak isteyenler Galaxy Z Fold 3 5G için ek 1.000 TL’ye, Galaxy Z Flip 3 5G için ise ek 500 TL’ye varan takas desteği fırsatından faydalanabilecek. Örneğin Galaxy Z Fold 3 5G için takas yapmak istediğiniz eski cihazınızın değeri 5.000 TL ise Samsung ek 1.000 TL daha vererek bu cihazı 6.000 TL’ye alacak. Galaxy Z Fold 3 5G’nin tavsiye edilen satış fiyatı KDV dâhil 21.999, Galaxy Z Flip 3 5G’nin fiyatı ise KDV dâhil 11.999 TL.

7,6 inç ana ekranı ve ekran altı kamerasıyla Galaxy Z Fold 3 5G, üretkenlikten performansa ve taşınabilir eğlenceye kadar her şeyi bir dokunuşla kullanıcının ayağına getiriyor. Tasarımı sayesinde kullanıcılar; yapılacaklar listesini daha kolay tamamlarken yeni nesil oyunlar, içerik görüntüleme, görüntülü konuşma ya da ihtiyaçları olan her şey için daha çok zaman ayırabiliyor. Birden fazla işi aynı anda yapmayı seven günümüz kullanıcıları için ideal olan Galaxy Z Fold 3, katlanabilir cihazlarda bir ilk olan S Pen desteği sayesinde de hareket halindeyken hızlı not almayı daha kolay hale getiriyor.

Bir katlanabilir cihaz olmanın ötesine geçen Galaxy Z Flip 3 5G ise stil ve fonksiyonu ideal bir dengede bir araya getiriyor. Kullanıcılar telefonun kapağını kaldırarak Z Flip 3’ün stüdyo kalitesine sahip kamera özellikleri ve Esnek Modu sayesinde anında göz alıcı selfieler çekebiliyor, 120Hz uyarlanabilir yenileme hızıyla fotoğraf paylaşmanın ve sosyal medyada gezinmenin keyfini çıkarabiliyor. Yeni Z Flip 3 kullanıcıları Kapak Ekranı aracılığı ile ana kamerayı kullanarak stüdyo kalitesinde fotoğraf çekebiliyor, gelen aramaları eller serbest modda cevaplayabiliyor ve bildirimleri çok daha kolay bir şekilde görebiliyor.

Samsung’un diğer yeni ürünleri de artık Türkiye’de

Katlanabilir akıllı telefonlarda yeni bir dönemi başlatan bu cihazların yanı sıra Galaxy Z Fold için S Pen Fold modelleri, Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 4 Classic ve Galaxy Buds Serisi’nin en hafif ve en küçük üyesi Galaxy Buds 2 de Türkiye’de raflardaki yerini aldı. Kullanıcılar bu ürünleri de artık yetkili satış noktalarında deneyimleyip satın alabilecek. Galaxy Buds 2 kulaklığın tavsiye edilen KDV satış fiyatı 999 TL, Galaxy Watch 4’un 2.199 TL ve Galaxy Watch 4 Classic’in ise 2.799 TL.

S Pen Fold Edition ve S Pen Pro modelleri birinci sınıf tasarım özelliklerine ve Galaxy Z Fold 3 ile mükemmel uyum sağlayan özel yüzey renklerine sahip. Yalnızca Z Fold 3 ile eşleşen S Pen Fold Edition mükemmel bir yazma deneyimi sunuyor. Galaxy Buds Serisi’nin en hafif ve en küçük üyesi Buds 2 sayesinde ise kullanıcılar artık kulaklarına daha rahat uyum sağlayan bir kulaklığı uzun saatler boyunca kullanabiliyor. Türkiye’de satışa sunulan Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic de uygulamalar arasında sorunsuz ve hızlı geçiş yapabilen güçlü yeni işlemci, daha berrak ve zengin görseller için daha yüksek çözünürlüğe sahip ekran, yeni ve geliştirilmiş donanım ve işletim sistemi ve uzun saatler yeten pil gücü kullanılarak baştan aşağı yeniden tasarlandı.

Kullanıcılar dilerlerse tüm bu ürünleri doğrudan Samsung Online Mağaza üzerinden de satın alabiliyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER