Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 yeni sızıntıda görüldü

Samsung’un 2021 model katlanabilir telefonlarıyla ilgili sızıntılar uzun süredir devam ediyor. Bu sızıntıların en yenisi Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’ü bir arada gösteriyor. Bu iki akıllı telefonun da ağustos ayında tanıtılması bekleniyor.

Z Fold 3 ve Z Flip 3’ün bir arada olduğu görselin ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşılması, sızıntının güvenilirliğini artırıyor. Blass, konuyla ilgili Twitter paylaşımında Z Fold 3’ün S Pen desteğiyle geleceğini de belirtti.

Blass’ın ilk paylaşımında Z Fold 3’ün sadece iç kısmı göründüğü için tasarımı konusunda fazla bir fikir edinmek mümkün olmuyor. Ancak daha sonra paylaştığı bir diğer görselde ise kamera adasını ve S Pen görülüyor. Samsung’un “Fold Edition” olarak adlandırdığı bu S Pen’in katlanabilir telefonun cazibesini artıracağı söylenebilir.

Galaxy Z Flip 3’te ise daha yoğun bir tasarım değişikliğine gidildiği göze çarpıyor. Dış ekranı büyüyen telefonun iki tonlu renk şeması da dikkat çekiyor. Akıllı telefonda kameraların da S21 serisinde olduğu gibi dikey şekilde sıralandığı görülüyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’ün tanıtımı için oklar ağustos ayını işaret ediyor. Şirket 28 Haziran’da MWC 2021 kapsamında bir etkinlik düzenleyecek olsa da, bu etkinliğin odak noktasında akıllı saatlerin bulunması bekleniyor.

PayPal’dan Pinterest iddiası hakkında açıklama

PayPal bir açıklama yaparak Pinterest ile ilgilendiğine dair çıkan haberleri yalanladı. Ödeme şirketinin sosyal platformu 45 milyar dolar karşılığında satın alacağı iddiası geçtiğimiz haftanın...

DJI Mavic 3 sızıntısı çift kamerayı gösteriyor

DJI Mavic 3 drone büyük ihtimalle yakında gözler önüne çıkacak. Merakla beklenen drone'un neye benzeyeceği, internete sızan yeni fotoğraflar sayesinde detaylı bir şekilde görüldü. Sızan...

Redmi Note 11 serisi için 120W şarj desteği doğrulandı

Xiaomi, Redmi Note 11 serisi telefonlarını 28 Ekim'de tanıtacak. Tanıtım için geri sayım sürerken, şirket dikkat çekici bir özelliği de şimdiden duyurdu. Weibo'dan yapılan...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun