Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 sızıntısı ekran boyutlarını doğruluyor

Samsung’un yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 ile ilgili sızıntı ve dedikodular çok uzun zamandır etrafta dolaşıyor. Güney Kore kaynaklı yeni bir haber, Samsung’un yeni telefonlarının ekran boyutlarıyla ilgili sızıntıları doğruluyor.

Galaxy Z Fold 3’ün dış ekranının 6.23 inç, iç ekranının ise 7.55 inç büyüklüğünde olduğu belirtiliyor. Kısacası ekran boyutları konusunda bir değişiklik söz konusu değil. Ancak kullanıcıları daha kompakt bir cihazın beklediği söylenebilir.

Galaxy Z Flip 3’te ise dış ekran biraz daha büyüyor ve 1.9 inçe çıkıyor. Orijinal Z Flip’te 1.1 inçlik bir dış ekran mevcuttu. 6.7 inç büyüklüğündeki iç panel konusunda ise bir değişiklik yok.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3, çok büyük ihtimalle ağustos ayında resmiyet kazanacak. Bu süreçte telefonlara dair yeni detayların internete sızması sürpriz olmayacaktır.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun