Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 2 tanıtım materyallerinde görüldü

Samsung’un yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 2’nin önümüzdeki yaz ayları içinde resmiyet kazanması bekleniyor. Tanıtım için henüz kesin tarih açıklanmasa da, yeni sızıntılar sayesinde daha fazla detayı görmek mümkün oluyor.

Bu tanıtım materyalleri, Galaxy Z Fold 3’ün S Pen desteğine sahip olacağını gözler önüne seriyor. Buna ek olarak, Galaxy Z Flip 2’de de arka kamera sisteminin dikey olması ön plana çıkıyor.

Z Fold 3’te ön kameranın ekranın içine yerleştirileceği de sızıntının gösterdikleri arasında bulunuyor. Buna ek olarak, bu kameranın ekranın kenar kısmına yerleştirileceği anlaşılıyor. Ekranın 90 derece bükülebilmesi ve S Pen desteğinin varlığı bunu gösteriyor.

Z Fold 3’ün arkasında ise yine yatay biçimde yerleştirilmiş üç arka kamera bulunacak. Ancak bu kamera adasının küçük olacağı ve LED flaşın kameraların hemen altına yerleştirileceği görülüyor. Telefonun iki tarafında da boşluk olmadan tamamen katlanabileceği de fotoğrafların gösterdikleri arasında bulunuyor.

Galaxy Z Fold 3 ile birlikte tanıtılması beklenen Z Flip 2’nin hem arkasının hem de önünün Gorilla Glass Victus ile korunacağı ve arka kameranın yanına daha büyük bir ekranın yerleştirileceği belirtiliyor. Z Flip serisini bir tür moda aksesuarı olarak konumlandıran Samsung’un telefon için en az dört renk seçeneği sunması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Realme C20A tanıtıldı: Helio G35 işlemci, 6.5 inç ekran

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...