Galaxy Z Fold 3 üç renk seçeneğiyle gelecek

Samsung’un yeni katlanabilir ekranlı telefonlarından biri olan Galaxy Z Fold 3, büyük ihtimalle ağustos ayında resmiyet kazanacak. 91Mobiles sitesi telefonun siyah, pembe ve yeşil renk seçeneklerini gösteren bir görseli paylaştı.

Parlak ve gradyan renkler yerine daha yumuşak tasarımları tercih etmiş gibi görünen Samsung, arka panelin parmak izlerini çok belli etmesinin önüne geçmişe benziyor. Görseller bunun dışında yeni bir şey söylemiyor. Ancak daha önce konuşulan bazı şeyleri doğruluyor.

En önemli doğrulama, iç ekrandaki ön kameranın yeriyle ilgili. Samsung’un ön kamerayı bu ekranın içine yerleştireceği haberi daha önce gündeme gelmişti. Görseller bu tercihi doğruluyor. Dış ekranda ise kameranın ekrandaki deliğe yerleştirileceği görülüyor.

Görsellerde S Pen desteğiyle ilgili bir ipucu yok. Bu desteğin sunulmasına kesin gözüyle bakılsa da, işleyişinin nasıl olacağıyla ilgili kafa karışıklığı hâlâ devam ediyor.

Galaxy Z Fold 3 ile ilgili pek çok şey şimdiden biliniyor. Üçlü kamera adasının telefonun kasasına daha iyi yerleştirildiği görülürken, cihaz tamamen açıldığında kullanıcıların karşısına 7.55 inçlik bir ekranın çıkacağı konuşuluyor. Telefon için sunulan renk seçeneklerine yenilerinin eklenip eklenmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

PayPal’dan Pinterest iddiası hakkında açıklama

PayPal bir açıklama yaparak Pinterest ile ilgilendiğine dair çıkan haberleri yalanladı. Ödeme şirketinin sosyal platformu 45 milyar dolar karşılığında satın alacağı iddiası geçtiğimiz haftanın...

DJI Mavic 3 sızıntısı çift kamerayı gösteriyor

DJI Mavic 3 drone büyük ihtimalle yakında gözler önüne çıkacak. Merakla beklenen drone'un neye benzeyeceği, internete sızan yeni fotoğraflar sayesinde detaylı bir şekilde görüldü. Sızan...

Redmi Note 11 serisi için 120W şarj desteği doğrulandı

Xiaomi, Redmi Note 11 serisi telefonlarını 28 Ekim'de tanıtacak. Tanıtım için geri sayım sürerken, şirket dikkat çekici bir özelliği de şimdiden duyurdu. Weibo'dan yapılan...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun