Galaxy Z Fold 3 S Pen yuvası olmadan gelecek

Samsung’un yeni nesil Galaxy Fold ile birlikte katlanabilir telefonlarına S Pen desteğini de getirmesi bekleniyor. Geçtiğimiz yıl boyunca çıkan dedikodular, bir patent dosyasıyla da desteklenmişti. Galaxy Z Fold 3 ve S Pen desteği hakkındaki sızıntılara da yenileri de eklenmeye devam ediyor.

Güney Koreli yayın organı Naver News’te çıkan bir haber, Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonuna S Pen desteğini getirme konusunda yaşadığı yapısal zorluklar konusunda fikir edinmeyi sağlıyor. Samsung’un ilk etapta S Pen için özel bir yuva oluşturmayı planladığı, ancak yeterli alan bulunmaması nedeniyle bundan vazgeçtiği söyleniyor.

Galaxy Z Fold 3’ün selefine kıyasla daha hafif ve ince bir cihaz olacağına dair haberler daha önce de gündeme gelmişti. Bu tercih nedeniyle akıllı telefonda S Pen Pro olarak anılan kalemi yerleştirmek için alan kalmadığı belirtiliyor. Samsung’un, tıpkı S21 Ultra’da olduğu gibi, S Pen’i yerleştirme imkanı veren özel kılıflar sunabileceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
USB-C portlu iPhone hayalini bir mühendislik öğrencisi gerçeğe dönüştürüyor

Galaxy Z Fold 3 yılın ikinci yarısında resmiyet kazanacak. Akıllı telefonla birlikte Galaxy S21 FE ve katlanabilir ekranlı Galaxy Z Flip 2’nin de tanıtılması bekleniyor. Geniş ölçekli üretiminin haziran ayında başlaması beklenen Z Fold 3’ün temmuz veya ağustos ayında tanıtılacağı söyleniyor.

Disney 2022’de izleyicilerle buluşacak Marvel filmlerinin gösterim tarihlerini değiştirdi

Disney, Marvel Sinematik Evreni'nden yapımların da aralarında bulunduğu çok sayıda filminin gösterime gireceği tarihi değiştirdi. Variety'nin haberine göre; söz konusu değişiklikler filmlerin yapım sürecinde...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun