Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition resmiyet kazandı

google news abone ol

Samsung ünlü moda markası Maison Margiela ile iş birliğinin duyurusunu bir süre önce yapmış ve bu iş birliğinin ilk meyvesinin özel bir Galaxy Z Flip 4 olacağını açıklamıştı. Bahsi geçen telefon Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition adıyla resmiyet kazandı.

Samsung’un açıklamasında, “uyumsuzluk ruhu” ile Maison Margiela ile iş birliğine gidildiği ve bu doğrultuda “Galaxy ailesinin en yeni üyesinin yeniden tasarlandığı” belirtildi. Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition’ın Margiela’nın orijinalliğine ve değerlerine odaklandığı ifade edilirken; Maison Margiela’nın ikonik tasarım felsefesinin telefonun arayüzüne, aksesuarlarına ve ambalajına yansıdığı belirtildi.

Beyaz bir telefon olan Z Flip 4 Maison Margiela, mat bir kaplamayla geliyor. Fransız moda evinin “décortiqué” (kabuklu) adını taşıyan tekniğin izlerini de telefonda görmek mümkün oluyor. Samsung telefonun mat gümüş beyaz çerçevesinin de telefonun beyaz rengiyle mükemmel bir denge sağladığının altı çiziliyor.

Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition, yeni bir arayüz tasarımıyla geliyor. Bu arayüzde özel hazırlanan ikonlar ve duvar kağıtları bulunuyor. Margiela’nın tasarım unsurlarının telefon aksesuarlarına ve kutusuna yansıdığı da görülüyor.

galaxy z flip 4 maison margiela edition

Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition 1 Aralık’ta satışa sunulacak

Sınırlı sayıda üretilen telefon, şeklini ortaya çıkaran bir kutuyla geliyor. Bu kutuda iki kılıf bulunuyor. Deri kılıfta Maison Margiela’nın “bianchetto” adını taşıyan tekniği uygulanıyor. Söz konusu kılıfta beyaz derinin üzerinde dört dikiş izi görülüyor. İkinci kılıf ise Maison Margiela’nın ikonik kod halkasını bir telefon tutacağına dönüştürüyor.

galaxy z flip 4 maison margiela editionSamsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition 1 Aralık’ta Fransa, Hong Kong ve Güney Kore’de satışa sunulacak. Fiyat konusunda henüz bir bilgi verilmiş değil.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spotify’ın 2022 Özeti hazır: Türkiye 2022’de rap dinlemeye devam etti

Bir yılın sona ermekte olduğunun en önemli işaretlerinden birisi de çevrimiçi platformların ve teknoloji şirketlerinin yıla bakış atan özetlerini paylaşması. Bu özetlerin en meşhurlarından...

Disney+ Yılbaşı Gecesi filminin resmi afişini paylaştı

Disney+ Yılbaşı Gecesi ile Türk yapımı orijinal içeriklerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Yılbaşından hemen önce izleyicilerle buluşacak olan filmin afişi Disney+ tarafından paylaşıldı. Yapımcılığını...

Twitter yanlış COVID-19 bilgileriyle mücadelesini sonlandırdı

Twitter COVID-19 hakkındaki yanlış bilgilerle mücadelesini en azından şimdilik sonlandırmış gibi görünüyor. Mikro blog servisinin kullanıcıları ve CNN, şirketin şeffaflık sitesindeki COVID'le ilgili yanlış...

İşte 2022’nin App Store Awards kazananları

Apple bugün, 2022 yılının App Store ödülü kazananlar listesinin yanı sıra ücretsiz ve ücretli kategorilerde yılın en çok indirilen uygulama ve oyunların sıralamalarını da...

ÖNE ÇIKANLAR