Teknoloji

Galaxy Z Flip 4’ün Maison Margiela versiyonu için ilk paylaşım geldi

galaxy z flip 4 maison margiela
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Samsung bir süre önce Paris merkezli lüks moda markası Maison Margiela ile iş birliğinin duyurusunu yapmıştı. İkilinin ortak çalışmasının katlanabilir Galaxy Z Flip 4’ün özel bir versiyonu olacağı iddia edilmişti. Bu iddia doğru çıktı ve Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition için ilk paylaşım geldi.

Bu paylaşımda söz konusu özel telefonun tasarımını açık bir şekilde görmek mümkün olmuyor. Sadece görseldeki cihazın genel hatları ve kameralarına bakıldığında bunun Z Flip 4 olduğu anlaşılıyor.

Yine de, bu görsel tasarım konusunda bazı ipuçlarını veriyor. Maison Margiela’nın telefon için kumaşlı bir doku tercih edeceği ve markanın sembolü olan sayıların bu dokunun üzerine işleneceği anlaşılıyor.

Maison Margiela’da her bir sayı farklı bir ürün kategorisini temsil ediyor. Örneğin, 3 kokular için kullanılıyor. 8 gözlükleri, 11 ise aksesuarları sembolize ediyor. Samsung ve Maison Margiela’nın bu telefonla birlikte stili tamamlamak için özel tasarım bir saat ve kulaklık duyurması da muhtemel görünüyor. Zira Samsung daha önceki moda ortaklıklarında da bu stratejiyi izlemişti.

Kısa süre önce Samsung’un Instagram hesabından yapılan paylaşımda Maison Margiela’nın ikonik dört dikişi ve sembolik numerik kod halkası görülmüştü. Bu iki unsur, Maison Margiela’nın tasarım dilinin önemli sembolleri arasında yer alıyor.

galaxy z flip 4 maison margielaSamsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition için henüz resmi bir tanıtım tarihi açıklanmış değil. Ancak resmi sayfada telefonun “yakında” geleceği belirtiliyor.

İLGİLİ HABERLER