Galaxy Z Flip 3 görselleri farklı renk seçeneklerini gösteriyor

Samsung’un 2021 model katlanabilir telefonlarının çıkış tarihi yaklaşıyor. Buna bağlı olarak telefonla ilgili sızıntılar da devam ediyor. Bu sızıntılara son olarak yeni Galaxy Z Flip 3 görselleri eklendi.

GizNext sitesi tarafından paylaşılan görsellerin gelen bilgiler üzerine hazırlanan CAD taslakları olduğu düşünülüyor. Tasarım gerçekçi görünse de, katlanabilir telefonun nihai görüntüsünün daha farklı olabileceğini de belirtmek gerekiyor.

Söz konusu görsellerde Galaxy Z Flip 3’ü sekiz farklı renkte görmek mümkün oluyor. Burada çift tonlu bir tasarımın tercih edilmesi dikkat çekiyor. Koyu yeşil, açık mor, bej, gri, siyah, pembe, koyu mavi ve beyaz renk seçenekleri olarak sıralanıyor.

Katlanabilir telefonda 6.7 inç büyüklüğünde iç ekranın bulunması bekleniyor. Bu ekranın görüntü oranının 25:9 olacağı belirtiliyor. Dış ekran büyüklüğünün ise 1.9 inç olduğu ifade edildi. Ön kameranın ekranın içine yerleştirilebileceği söylenirken, pil kapasitesinin de Z Flip 5G’den fazla olması bekleniyor.

GizNext sitesine göre, Galaxy Z Flip 3 ağustos ayında 1400 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Apple Watch Series 7 Türkiye’de satışa çıktı

Apple Watch Series 7, eylül ayındaki etkinlikte iPhone 13 serisiyle birlikte tanıtılmıştı. Apple, geçen cuma günü ön satışlarına başladığı yeni akıllı saatini, ABD ve...

iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 ekim ayı bitmeden yayınlanacak

Apple'ın en yeni mobil işletim sistemleri iOS 15 ve iPadOS 15 geçtiğimiz ay dağıtma çıkmıştı. iOS 15 özellikle Apple Watch ile telefon kilidini açma...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun