Galaxy Z Fold 4’te S Pen yuvası olmama ihtimali güçleniyor

Samsung Galaxy Z Fold 4 hakkındaki haberler uzun süredir etrafta dolaşıyor. Geçtiğimiz kasım ayında çıkan bir haberde, Z Fold 4’ün S Pen yuvası olmadan geleceği belirtilmişti. Şubat ayında ise bunun aksi yönde iddialar duyulmuştu. Yeni bir paylaşım, Z Fold 4’ün S Pen yuvası olmadan geleceği iddiasını destekliyor.

Söz konusu paylaşımın ünlü duyumcu Ice Universe tarafından yapılması, bu iddianın doğru olma ihtimalini kuvvetlendiriyor. Tecrübeli duyumcu, Z Fold 4’ün Z Fold 3’e kıyasla biraz daha küçük ve ince olacağını da belirtiyor. Ancak başka detay paylaşmıyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3’te de S Pen yuvası bulunmuyor. Dolayısıyla Z Fold 4’te de bu yuvanın bulunmamasına şaşırmamak gerekiyor. Ancak Samsung’un S Pen’i Galaxy Z Fold 4’ün kutusuna yerleştireceği söyleniyor. Z Fold 3’te S Pen kullanmak isteyenlerin bunu ayrıca satın alması gerekiyor.

Bu iddianın doğruluğu konusunda henüz net bir işaret gelmiş değil. Eğer söylentiler doğruysa, Galaxy Z Fold 4 Samsung’un kutusundan S Pen ile çıkan ilk katlanabilir ekranlı telefonu olacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun