Samsung’un yeni dayanıklı tabletinin duyurusu yaklaşıyor

Samsung dayanıklı kasaya sahip Galaxy XCover 6 Pro  isimli akıllı telefonunu geçtiğimiz ay tanıtmıştı. Şirket şimdi de Galaxy Tab Active 4 Pro ile dayanıklı ürün portföyüne yeni bir ürün daha eklemeye hazırlanıyor.

Tabletin tanıtımı için henüz bir işaret gelmiş değil. Ancak işaretler duyurunun yakında olduğunu gösteriyor. Bluetooth SIG, Google Play List ve Google Play Console tarafından onaylanan tabletin bazı özellikleri de şimdiden biliniyor. Samsung’un yeni tabletinin kalbinde Qualcomm Snapdragon 778G işlemci bulunuyor.

Bu sertifikalarda tablet SM-T636B ve SM-T636N model numaralarıyla görülüyor. Bu model numaralarından birinin Wi-Fi, diğerinin ise LTE ve 5G destekli modeli temsil ettiği düşünülüyor. Bluetooth 5.2 desteği de Active 4 Pro’nun özellikleri arasında yer alıyor.

galaxy tab active 4 proGalaxy Tab Active 4 Pro hakkında bilinenler bunlarla sınırlı kalmıyor. 4 GB RAM, 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü 16:10 ekran ve Android 12L de tabletin özellikleri arasında sayılıyor. Sertifikaların fazlalığı, Samsung’un beklenen duyuruyu yakında yapma ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun