Samsung Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab S9 FE, Google Play Console kayıtlarında görüldü

Samsung, Galaxy Tab S9 ailesine Tab S9 FE adını taşıyan uygun fiyatlı yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. Görünen o ki, bu tablet yakında resmiyet kazanacak. Galaxy Tab S9 FE, Galaxy Tab A9 adını taşıyan daha da uygun fiyatlı olması beklenen bir tabletle birlikte Google Play Console’da boy gösterdi.

Google Play Console kayıtları sayesinde tabletlerin özelliklerini görmek de mümkün oluyor. Bunların bazılarının doğrulama niteliğinde olduğunu belirtmek gerekiyor. Tab S9 FE’de 2304 x 1440 çözünürlüklü ekran, Exynos 1380 işlemci, 6 GB RAM ve Android 13 gibi özellikler bulunuyor.

Galaxy Tab A9 ise 1340 x 800 piksel çözünürlüklü ekran, MediaTek Helio G99 işlemci, 4 GB RAM ve Android 13 gibi özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Galaxy Tab S9 FE
Galaxy Tab S9 FE

Galaxy Tab A9 ve Tab S9 FE yıl bitmeden tanıtılacak

Samsung Galaxy Tab A9 ve Tab S9 FE‘nin yıl bitmeden satışa sunulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Özellikle Galaxy Tab S9 FE hakkında fiyat da dahil olmak üzere pek çok detayın sızması, ayrıca resmi kayıtların da ortaya çıkması bu ihtimali kuvvetlendiriyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun