Galaxy Tab A8 2021 tabletin fotoğrafları ortaya çıktı

Android tablet pazarının yaşadığı yeniden doğuş süreci bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Samsung da çıkarttığı ve çıkartmayı planladığı tabletlerle bu durumda önemli bir rol oynuyor. Şirket şimdi de Galaxy Tab A8 2021 isimli yeni bir tableti kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Samsung’un yeni tableti, geçtiğimiz yıl çıkan Galaxy Tab A7 10.4’ün takipçisi olacak. Bu yeni tablette de 10.4 inç Full HD+ çözünürlüklü bir LCD ekranın bulunması bekleniyor. 246.7 x 161.8 x 6.9 mm. boyutlarında alüminyum kasaya sahip olacağı söylenen tablet, 8 megapiksel arka kamerayla gelecek.

Dört hoparlör, kulaklık jakı ve USB-C girişi bulunan tablet, hem Wi-Fi hem de LTE versiyonlarıyla kullanıcıların karşısına çıkacak.

samsung galaxy tab a8 2021Galaxy Tab A8 2021 ile ilgili bilinenler şu an için bunlarla sınırlı. Ancak yakın zamanda tablete dair yeni detayların paylaşılması sürpriz olmayacaktır.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun