Galaxy S8 29 Martta gözler önüne çıkacak

galaxy s8 tanitim tarihiSamsung, müstakbel amiral gemisi telefonu Galaxy S8’i 2017 Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2017) tanıtmayacağını daha önce açıklamıştı. Dolayısıyla şirketin MWC 2017 etkinliğinde bu yönde bir beklenti yoktu. Ancak pek çok kişi Samsung’un cihaza dair bir ipucu vermesini öngörüyordu. Bu öngörü gerçeğe dönüştü ve Galaxy S8 tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı.

Güney Koreli şirket, Galaxy S8 ve S8+’ı 29 Martta New York’ta düzenleyeceği bir etkinlikte gözler önüne çıkaracak. Şirketin paylaştığı tanıtım görselinde ikinci telefona dair bir işaret bulunmasa da, sızan bilgiler Samsung’un S8’i yalnız başına tanıtmayacağını gösteriyor.

Galaxy S8’in ön yüzünün neredeyse tamamının ekranla kaplı olması, fiziksel yerine sanal bir ana ekran tuşu barındırması ve Bixby adını taşıyan bir yapay zekâ asistanıyla gelmesi bekleniyor.

Galaxy S8 tanıtım tarihi ile ilgili iddialar doğru çıktı

Galaxy S8’in 29 Martta tanıtılabileceğine dair iddialar daha önce gündeme gelmişti. Samsung’un açıklaması, bu iddiaları da doğrulamış oldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...