Galaxy S7 ve S7 edge için yeni bir renk seçeneği

galaxy s7Samsung Galaxy S7 ve S7 edge akıllı telefonları için mevcut renk seçeneklerinin arasına beşinci bir renk daha eklendi, o renk “pembe altın”.

Samsung neden pembe altın rengi seçtiği konusunda; S7 ve S7 edge için var olan diğer renk seçenekleri gibi pembe altının da rahatlık hissini sağlayan doğal bir renk olduğunun altını çiziyor. Renk tonlarının sanki cam yüzeylerinin içinden aydınlatılıyormuş gibi parıldadığını ve ışıldadığını söylüyor.

Rafine edilmiş ve cilt tonundan ilham alan Pembe Altın renk düzeninin  akıllı telefonlarının tasarımının nezaketini, parlaklığını ve çok yönlülüğünü birleştirmeyi amaçladığını da ekliyor.

S7 ve S7 edge’in yeni renk seçeneği Güney Kore’de satışa sunuldu, çok yakında diğer ülkelere de gelmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Samsung Galaxy S7 edge İncelemesi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...