Galaxy S23 Ultra kutu açma videosunda görüldü

Samsung Galaxy S23 serisinin üyeleri önümüzdeki hafta gözler önüne çıkacak. Tanıtım etkinliği için geri sayım sürerken sızıntılara da yenileri ekleniyor. Son olarak Galaxy S23 Ultra modelinin kutu açılış videosu ve kamerasıyla çekilen fotoğraflar ortaya çıktı.

Kutu açma videosunun sıra dışı bir şey göstermediğini belirtmek gerekiyor. S23 Ultra’nın kutusundan SIM iğnesi dışında bir araç çıkmıyor. Videoda görülen cihazın oldukça gerçek ve resmi göründüğünü belirtmekte fayda var.

S23 Ultra’nın kamerasıyla çekilen örnek fotoğraflar ise Edwards Urbina isimli Twitter kullancısı tarafından paylaşıldı. Burada telefonun 200 megapiksel ana kamerasıyla çekilen bazı gece fotoğraflarını görmek de mümkün oluyor.

Galaxy S23 Ultra ve serinin diğer üyeleri 1 Şubat’ta tanıtılacak

Paylaşılan fotoğrafların Twitter’a tam kalitede yüklenmediğini belirtmekte fayda var. Söz konusu fotoğraflar, 200 megapiksel kameranın gece çekim yeteneklerini göstermesi bakımından önem taşıyor. Fotoğraflara bakıldığında genel pozlamanın iyi şekilde parlaklaştırıldığı söylenebilir.

Galaxy S23 Ultra ve serinin diğer üyeleriyle tanışmak için çok uzun bir süre boyunca beklemek gerekmiyor. Akıllı telefonlar 1 Şubat’ta gözler önüne çıkacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun