Teknoloji

Samsung’dan Galaxy S23 Ultra’nın kamera yeteneklerinin sinyalini veren paylaşım

galaxy s23 ultra

Samsung, yılın ilk Galaxy Unpacked etkinliği için tanıtım kampanyasına bir süre önce başlamıştı. Bu kampanyada etkinlikte gözler önüne çıkacak ürünler hakkında ipuçları veriliyor. Şirketten gelen paylaşımların en yenisi, Galaxy S23 Ultra‘nın Ay fotoğrafçılığındaki yeteneklerine odaklanıyor. Şirket videoda “Epik geceler geliyor” sloganını kullanıyor.

Samsung’un paylaşımı, S23 Ultra’nın daha iyi bir gece modu sunacağını ve S22 Ultra’ya kıyasla daha iyi Ay fotoğrafları çekebileceğinin sinyalini veriyor. Burada şirketin üstü kapalı olarak “Space Zoom 100x” özelliğinden bahsediyor olması muhtemel görünüyor. Söz konusu özellik bir süre önce S23 Ultra’nın özelliklerini gösteren sızıntıda görülmüştü.

S23 Ultra’da ana kamera görevini 200 megapiksel çözünürlüklü sensörün üstlenmesine kesin gözüyle bakılıyor. Bu kamerayla çekilen gece fotoğrafları da bir süre önce internete sızmıştı.

Galaxy S23 Ultra 1 Şubat’ta tanıtılacak

Galaxy S23 Ultra, S23 serisinin diğer üyeleriyle birlikte 1 Şubat’ta gerçekleştirilecek Galaxy Unpacked etkinliğinde gözler önüne çıkacak. S23 Ultra’nın pek çok özelliği ve tasarımı sızıntılar sayesinde ortaya çıkmış olsa da, resmi duyurunun heyecanla beklendiği rahatlıkla söylenebilir.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER