Galaxy S22 serisi için hazırlanan kılıfların görselleri sızdı

google news abone ol

Samsung Galaxy S22 serisi hakkında pek çok şey şimdiden biliniyor. Tanıtıma kısa bir süre kalmışken, serinin üyeleri için hazırlanan kılıflara ait görseller de internete sızdı. Sızan görseller, Samsung’un oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunacağını gösteriyor.

İlk grupta destek çubuklu kılıflar bulunuyor. Burada iki farklı seçenek mevcut. Birinci grupta telefonun yatay şekilde durmasını destekleyecek kılıflar bulunuyor. Burada destek çubuğu kılıfın ortasından aşağıya doğru uzanıyor.

Her kılıfla birlikte iki destek çubuğu gelecek. Bunlardan biri kılıfla aynı renk olacak, diğer seçenek ise kontrast oluşturacak.

İkinci seçenek ise daha fonksiyonel. Bu kılıfla telefon hem dikey hem de yatay olarak kullanılabilecek. Destek çubuğu kılıfın alt kısmında yer alıyor. Bu kılıf için sadece şeffaf renk seçeneğinin bulunduğunu belirtmekte fayda var.

Diğer kılıf seçeneği ise Samsung’un Galaxy Z Flip 3 ve S21 FE için sunduklarına benziyor. Bir kayış ve tokanın bulunduğu kılıf, kullanıcıların telefonlarını parmaklarına geçirerek daha sıkı şekilde tutmasına yardımcı oluyor.

Samsung iki geleneksel tarzdan da vazgeçmiyor. Bunlardan biri telefonun kenarlarını koruma altına alıyor ve arka panel koruması da opsiyonel olarak kullanıcı tarafından takılabiliyor.

Silikon kılıflar da Samsung’un sunduğu seçenekler arasında yer alıyor. Şirketin tüm telefonlar için dört renk seçeneği sunacağı, ancak S22 Ultra’nın renk seçeneklerinin daha farklı olacağı görülüyor.

Samsung Galaxy S22 serisi için sızanlar dışında başka kılıf seçenekleri de sunabilir. Daha önceki sızıntılardan biri kapaklı kılıf seçeneklerini göstermişti. Dolayısıyla S22 serisinin kılıf seçenekleri gördüklerimizden çok daha fazla olabilir.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR