Galaxy S21 Ultra sızıntısı One UI 3.1 özelliklerini gösteriyor

Samsung yeni amiral gemisi serilerini tanıtırken kullanıcı arayüzlerini de yeniliyor. Bu gelenek, Galaxy S21 serisinde de bozulmayacak gibi görünüyor. S21 serisinin üyelerinin kutularından One UI 3.1 kullanıcı arayüzüyle çıkması bekleniyor. Galaxy S21 Ultra sızıntısı, One UI 3.1 ile sunulacak yenilikler konusunda da fikir edinmeyi sağlıyor.

Galaxy S21 Ultra’nın One UI 3.1 desteği sunacağı şimdiden biliniyor. One UI 3.1’de de bu cihazdaki S Pen desteğini doğrulayan özellikler bulunuyor. One UI 3.1 Note serisi cihazlara da geleceği için S Pen özellikleri arayüzün doğal bir parçası olarak değerlendirilebilir. Ancak şimdiye kadarki sürümlerde S Pen özellikleri Note serisinin dışındaki cihazlar için devredışı bırakılıyordu.

Sızıntıda telefonun ayarlar bölümünü görmek de mümkün oluyor. Bu da 5000 mAh kapasiteli pil ve 16 GB RAM kapasitesi gibi özelliklerin varlığını gözler önüne seriyor.

Jimmy is Promo isimli YouTube kanalı tarafından paylaşılan video dikkat çekici başka özellikleri de gösteriyor. Bu özelliklerin büyük çoğunluğunun merkezinde ise tahmin edilebileceği üzere kamera bulunuyor. Arka ve ön kameraların aynı anda video kaydı yapabilmesi, videolar için portre modu, 3:4 görüntü oranı ve çözünürlük seçicisi gibi özelliklerin varlığı göze çarpıyor.

Videoda bazı üretkenlik özelliklerini görmek de mümkün oluyor. S21 Ultra’dan Samsung tabletlere pürüzsüz şekilde geçiş yapılabilmesi dikkat çekiyor. Ancak bunun için Samsung Notlar ve İnternet gibi özellikleri kullanmak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Android 13 için belirlenen tatlı kod adı Tiramisu olabilir

Galaxy S21 Ultra, 14 Ocak’ta resmiyet kazanacak. Samsung’un One UI 3.1’i diğer telefonlarına ne zaman ulaştırmaya başlayacağı ise şu an için bilinmiyor.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...