Galaxy S21 Ultra için sızıntılar devam ediyor

Samsung Galaxy S21 Ultra hakkındaki sızıntılar devam ediyor. Bu sızıntıların en yenisi, akıllı telefonun ekran teknolojisiyle ilgili. Yeni LTPO destekli panel sayesinde akıllı telefonun ekranında 1440p çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunulacağı konuşuluyor.

Samsung’un 1440p çözünürlük ve 120Hz yenileme hızını sadece S21 Ultra’ya özgü tutacağı söyleniyor. S21 ve S21 Plus’ta 1080p çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı ya da 1440p çözünürlük ve 60Hz yenileme hızına sahip ekranların bulunabileceği belirtiliyor. Kısacası tam anlamıyla üst sınıf ekran deneyimi için S21 Ultra’ya sahip olmak gerekiyor.

Telefona dair bazı dedikodular da yeniden tekrarlanıyor. S21 Ultra’da ana kamera görevini 108 megapiksel çözünürlüklü HM3 sensörün üstleneceği söyleniyor. Bu sensörün ışık hassasiyetinin yüzde 12 oranında daha yüksek olduğu belirtiliyor. Samsung’un, tıpkı Note 20 Ultra’da olduğu gibi, 3D Uçuş Süresi sensörüne yer vermeyeceği de konuşulanlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple'ın yeni etkinliği için beklenen işaret Siri'den geldi

İddialara göre, Galaxy S21 Ultra 45W hızlı şarj desteği sunacak. S20 Ultra’da bu destek 25W idi. S21 Ultra’nın tüm ekran çerçevelerinin eşit kalınlıkta olacağı da iddialardan biri.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...

Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

Sony 2021 model Android telefonları; Xperia 1 III ve Xperia 5 III'ün duyurusunu gerçekleştirdi. Şirket, bu iki telefonu yazın başlarında yurt dışında çıkarmayı planlıyor....