Galaxy S21 serisinin ekran özellikleri için yeni iddialar

2021’in ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S21 serisinin ocak ayında resmiyet kazanabileceğine dair iddialar biraz daha kuvvetleniyor. Bu iddiaların yanı sıra, telefonların özelliklerine dair söylentilere de yenileri ekleniyor.

Söz konusu söylentilerin en yenisi, S21 serisi telefonların ekranıyla ilgili. Ünlü duyumculardan Ice Universe’ün paylaşımına göre, S21 serisinde hem düz hem de kavisli ekranlar kullanılacak.

Bu paylaşıma göre S21 ve S21 Plus modellerinde “2D” ekranlar yer alacak. Bu da söz konusu telefonların ekranlarının kenarlara kavis yapmayacağı anlamına geliyor. S21 Ultra’nın ise tıpkı selefi gibi kavisli bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Ice Universe tarafından yapılan paylaşımda telefonun dört kenarındaki çerçevelerin simetrik olacağı bilgisi de veriliyor. Yani alt çerçevenin diğerlerinden kalın olması gibi bir durum söz konusu olmayacak.

Samsung Galaxy S21 serisi daha uzun süre konuşulacak gibi görünüyor. S21’i hem önden hem de arkadan gösteren görseller bir süre önce internete sızmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung ekran içi ön kameralı telefonunu bu yıl çıkaracak

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...