Galaxy S21 serisi için Samsung’dan yeni paylaşım

Samsung Galaxy S21 serisini alışılagelmiş tarihinden daha önce tanıtmayı planlıyor. Şirket, S21 serisi için ilk kısa tanıtım videosunu da şimdiden yayınladı. “Yeni bir Galaxy bekliyor” başlıklı video 30 saniye sürüyor ve Galaxy S serisinin tasarım evrimini gösteriyor.

Video hâlihazırda Samsung ABD’nin YouTube kanalında liste dışı olarak gösteriliyor. Şirket tanıtım etkinliği için de hareketli davetiyeler gönderiyor. Bu davetiyede telefoto kamera sisteminin ipucu veriliyor gibi görünüyor.

S21 Ultra’da 10x periskop ve 3x standart zum yapabilen bir kameranın bulunacağı söyleniyor. S21 ve S21 Plus’la ilgili sızıntılarda 64 megapiksel kamera ve dijital zum gibi özellikleri görmek mümkün olmuştu.

S21 ve S21 Plus’ın mor renkli versiyonlarını gösteren fotoğraflar da bir süre önce internete sızmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
TCL 20 serisinin yeni üyeleri 20 Pro 5G, 20L ve 20L Plus tanıtıldı

Galaxy S21 serisinin tanıtım etkinliğinin 14 Ocak’ta yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Etkinliğin Türkiye saatiyle 18:00’da başlaması bekleniyor. Samsung’un ABD ve Çin’de S21 serisi için rezervasyon toplamaya başladığını belirtmekte de fayda var.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...