Galaxy S21 Plus için de resmi onay geldi

Samsung’un Galaxy S21 serisini ocak ayında tanıtmasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Serinin üyelerinin sertifika sitelerinde görülmesi de bu durumu destekliyor. Galaxy S21 Plus da SMG996B/DS model numarasıyla Hindistan Standartlar Bürosu’nun (BIS) veri tabanında boy gösterdi.

Kısa bir süre önce Galaxy S21’in standart versiyonu da BIS tarafından onaylanmıştı. Söz konusu telefonda 6.2 inç büyüklüğünde bir ekran yer alırken, S21 Plus’ta ekran büyüklüğünün 6.7 inçe çıkacağı görülüyor.

Ekranların büyüklükleri farklı olsa da, özellikleri aynı olacağa benziyor. İki telefonda da 120Hz yenileme hızına sahip OLED panellerin tercih edileceği ve 1080p çözünürlük sunulacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy A82 sızan fotoğraflarla görüldü

Samsung’un beklenen duyuruyu 14 Ocak’ta tanıtacağı söyleniyor. Bu etkinlikte Galaxy S21, S21 Plus ve üçlününün en güçlü modeli S21 Ultra gözler önüne çıkacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...

Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

Sony 2021 model Android telefonları; Xperia 1 III ve Xperia 5 III'ün duyurusunu gerçekleştirdi. Şirket, bu iki telefonu yazın başlarında yurt dışında çıkarmayı planlıyor....