Galaxy S21 FE’nin çıkış tarihi için yeni tahmin

Samsung Galaxy Note serisinden vazgeçmese de, bu yıl seriye yeni bir üye eklemeyecek gibi görünüyor. Ancak bu durum, şirketin yılın üçüncü ve dördüncü çeyreklerini boş geçeceği anlamına gelmiyor. Analistlere göre; Samsung üçüncü çeyrekte yeni katlanabilir telefonlarını, dördüncü çeyrekte ise Galaxy S21 FE modelini gözler önüne çıkaracak.

Reuters’ın HMC Securities’in öngörülerine dayandırdığı haberine göre, çip tedariğindeki sıkıntılar Samsung’un orta segment telefonlarını ve dizüstü bilgisayarlarını etkiliyor. Otomotiv endüstrisinin bile çip üretimindeki sıkıntılardan etkilendiğini düşününce Samsung’un bu durumdan muzdarip olmasına pek şaşırmamak gerekiyor.

Samsung, bu hafta Galaxy A serisinin yeni üyelerini gözler önüne çıkarmıştı. SamMobile’ın haberine göre, şirketin yeni katlanabilir telefonları üçüncü çeyrekte tanıtılacak. WearOS işletim sistemli akıllı saatin de Samsung’un ürün portföyünde yer alması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy S21 FE tanıtımı ağustostaki Unpacked etkinliğinden sonra olacak

Galaxy S21 FE içinse oklar 2021’in dördüncü çeyreğini işaret ediyor. Bu süreçte Samsung’un Galaxy M serisine de yeni cihazlar ekleyeceği belirtiliyor. Galaxy Note cephesinde ise büyük ihtimalle bir hareketlilik olmayacağa benziyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...