Galaxy S21 FE sızıntısı geleneksel tasarımı gösteriyor

Samsung’un Galaxy S20 FE‘nin gördüğü ilgi nedeniyle cihazın takipçisi üstünde çalıştığı biliniyor. Galaxy S21 FE adını taşıması beklenen bu akıllı telefona dair detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Ünlü duyumcu OnLeaks tarafından paylaşılan ve Galaxy S21 FE’ye ait olduğu belirtilen görseller, küçük bir farkla insanlara beklediklerini gösteriyor. Standart Galaxy S21’e bir hayli benzeyen telefon, cam gibi görünen plastik arka panele sahip. Kamera çıkıntısının da arka panele entegre edilmiş olması göze çarpıyor.

S21 FE’de 6.4 inç büyüklüğünde bir ekranın bulunacağı söyleniyor. Üç arka kameraya sahip telefonun ön kamerasının da ekranın üzerindeki deliğe yerleştirildiği görülüyor. Sızıntıda telefonun özellikleri konusunda bilgi verilmese de, S20 FE’de standart S20 ile aynı işlemciye ve 120 Hz ekran bulunuyor. Dolayısıyla S21’de de bu yaklaşımın sürdürülmesi sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Telegram grup görüntülü görüşmeler için katılımcı sayısını 1000'e çıkardı

Ancak Galaxy S21 FE için sabırlı olmak gerekiyor. S20 FE geçtiğimiz yıl eylül ayında satışa sunulmuştu. Samsung bu yıl S21 serisini normalden erken tanıtsa da, şirketin S21 FE için pek aceleci davranmayacağı düşünülüyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...