Galaxy S21 FE sızıntısı geleneksel tasarımı gösteriyor

Samsung’un Galaxy S20 FE‘nin gördüğü ilgi nedeniyle cihazın takipçisi üstünde çalıştığı biliniyor. Galaxy S21 FE adını taşıması beklenen bu akıllı telefona dair detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Ünlü duyumcu OnLeaks tarafından paylaşılan ve Galaxy S21 FE’ye ait olduğu belirtilen görseller, küçük bir farkla insanlara beklediklerini gösteriyor. Standart Galaxy S21’e bir hayli benzeyen telefon, cam gibi görünen plastik arka panele sahip. Kamera çıkıntısının da arka panele entegre edilmiş olması göze çarpıyor.

S21 FE’de 6.4 inç büyüklüğünde bir ekranın bulunacağı söyleniyor. Üç arka kameraya sahip telefonun ön kamerasının da ekranın üzerindeki deliğe yerleştirildiği görülüyor. Sızıntıda telefonun özellikleri konusunda bilgi verilmese de, S20 FE’de standart S20 ile aynı işlemciye ve 120 Hz ekran bulunuyor. Dolayısıyla S21’de de bu yaklaşımın sürdürülmesi sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Realme C20A tanıtıldı: Helio G35 işlemci, 6.5 inç ekran

Ancak Galaxy S21 FE için sabırlı olmak gerekiyor. S20 FE geçtiğimiz yıl eylül ayında satışa sunulmuştu. Samsung bu yıl S21 serisini normalden erken tanıtsa da, şirketin S21 FE için pek aceleci davranmayacağı düşünülüyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...