Galaxy S21 FE için çıkışın yaklaştığını gösteren yeni işaret

Yeni katlanabilir telefonlarını tanıtan Samsung için sıradaki önemli duyuru Galaxy S21 FE olacak. Uzun süredir beklenen telefonun çıkışının çok uzak olmadığını gösteren yeni bir işaret geldi. S21 FE, Bluetooth SIG tarafından da onaylandı.

Bluetooth sertifikası SM-G990N, SM-G990B ve SM-G990B_SD model numaralarını kapsıyor. Söz konusu cihazların hepsi Bluetooth 5.0 desteğine sahip.

S21 FE, tasarım itibarıyla S21 serisinin diğer üyelerine benzer bir yerde duracak. Kamera adasının arka panelle aynı renk olması, S21 FE’yi serinin diğer üyelerinden ayırmayı sağlayacak.

Sızıntılara göre, S21 FE Snapdragon 888 işlemciyle gelecek. Bu işlemciye 6 veya 8 GB RAM eşlik edecek. Telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 4500 mAh pil verecek. Akıllı telefonda 6.41 inç büyüklüğünde 120 Hz AMOLED ekran bulunacak. 32 megapiksel ön kamera, 12 megapiksel geniş açılı, 12 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 8 megapiksel 3x zum kamera da telefonda mevcut olacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun