Galaxy S20 FE için Android 11 tabanlı One UI 3 daha fazla ülkede dağıtımda

Samsung geçen hafta Rusya’da Galaxy S20 FE için One UI 3.0 kararlı güncellemesini yayınlamıştı.  Şimdi bu güncellemeyi bir düzineyi aşkın ülkede hem 4G hem de 5G versiyonları için sunuyor.

4G ve 5G modelleri için yeni derlemeler, sırasıyla G780FXXU1BTL1 ve G781BXXU1BTL cihaz yazılım sürümlerine sahiptir. Güncelleme kablosuz bağlantı üzerinden indirilebilecek şekilde yayınlanıyor ve eğer henüz cihazınıza gelmese bile yakında ulaşacaktır. Ne var ki, cihazınıza güncelleme bildiriminin gelmesini bekleyemeyecek kadar sabırsızsanız, telefonunuzdaki Ayarlar> Yazılım güncelleme menüsüne giderek güncellemeyi elle kontrol edebilirsiniz.

Hala bir OTA alamıyorsanız, ilgili paketi indirmek ve cihazınızı manuel olarak yükseltmek için buradaki kaynak bağlantısına gidebilirsiniz.

Galaxy S20 FE kullanıcıları! Güncelleme cihazınıza geldi mi? Ne gibi değişiklikler var? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...