Galaxy Note serisinin geleceğine dair yeni iddia

Samsung’un Galaxy Note serisinin fişinin çekilebileceğine dair dedikodular daha önce gündeme gelmişti. Bu iddia, iki sektörel kaynağın paylaşımlarının ardından biraz daha ciddiyet kazanmış gibi görünüyor.

Max Weinbach’ın paylaşımına göre, Samsung’un 2021’deki amiral gemisi kadrosunda dört S21 modeli, üç Galaxy Z serisi cihazı yer alacak. Bu cihazlardan üçünün Note serisiyle özdeşleşen S Pen’i destekleyeceği söyleniyor. Söz konusu telefonlardan birinin S21 Ultra olma ihtimali bir hayli yüksek görünüyor.

Bu paylaşımda Note serisinden herhangi bir cihazın yer almaması hemen dikkat çekiyor. Samsung’un S Pen’i başka serilere götürme hamlesi de Note serisinin geleceğine dair soru işaretlerini artırıyor.

Bir diğer ünlü duyumcu Ice Universe ise Samsung’un Note 21 serisi için geliştirme çalışması yürütmediğini paylaşımına göre. Bu iki paylaşım, Samsung’u ikonik serilerinden biri için yolun sonunun gelmiş olması ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Yine de, bu paylaşımların somut kanıtlarının olmadığını ve Samsung’un Galaxy Note serisi için çalışmaya başlayabileceğini belirtmek gerekiyor. Ancak Z Fold 2’nin bu yıl Note 20 serisinden sonra çıkması, Samsung cephesinde 2021 için bir değişiklik planlandığını düşündürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy S21 FE Google'ın AR Core destek sayfasında görüldü

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Slack hikaye benzeri paylaşım özelliğini kullanıma sunuyor

Salesforce'un Slack'i satın alma süreci geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. Popüler kurumsal iletişim platformu, yeni özelliklerini çatı şirketinin Dreamforce etkinliğinde duyurdu. Slack testlerine daha önce başladığı...

iOS 15 ve iPadOS 15 ile henüz çıkış yapmayan yeni özellikler

Apple'ın iOS 15 ve iPadOS 15 güncellemeleri çıktı, ancak WWDC 2021'de duyurulan özelliklerin tümü bu yeni güncellemelerle birlikte ilk günden sunulmuyor. SharePlay, geliştirilmiş AirPods...

Netflix’ten Kenya’daki Android kullanıcıları için ücretsiz paket

Netflix, Kenya'da yaşayan Android telefon sahiplerine bazı içeriklerine ücret ödemeden erişme imkanı sunuyor. Bu doğrultuda kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden Netflix'in ücretli abonelerinin izleyebildiği...