Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon Galaxy Note 9’un üç farklı renk seçeneğini gösteren fotoğraf internete sızdı

Galaxy Note 9’un üç farklı renk seçeneğini gösteren fotoğraf internete sızdı

Galaxy Note 9 ile ilgili sızıntılara rastlamak sıra dışı bir durum değil. Tanıtım tarihi yaklaştıkça bu sızıntılar da artacak gibi görünüyor.

samsung yonetim kurulu baskani

galaxy s8Samsung Galaxy Note 9 ile ilgili dedikodu ve sızıntılara rastlamak artık sıra dışı bir durum değil. Ancak telefonun tanıtım tarihi yaklaştıkça bu sızıntılar da iyiden iyiye artacak gibi görünüyor. Söz konusu sızıntılara son olarak Note 9’un üç farklı renk seçeneğini bir arada gösteren bir fotoğraf eklendi.

Söz konusu fotoğrafın ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşılması, fotoğrafın güvenilirliğini artırıyor. Fotoğrafta Note 9’un kahverengi, siyah ve mavi renkli versiyonları bir arada görülüyor. Samsung’un Note 9 için başka renk seçenekleri sunması da muhtemel olsa da, söz konusu renkler konusunda ortada somut bilgiler bulunmuyor.

samsung galaxy note 9Fotoğrafta görülen üç renk seçeneğinden sadece birinde S Pen kalemin telefonun renginden farklı bir renk taşıması dikkat çekiyor. Mavi renkli Note 9’un yanında sarı bir S Pen görülürken, diğer Note 9’ların yanında kasayla aynı renkte S Pen’ler duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Huawei Mate 20 RS: Huawei ve Porsche Design işbirliği devam ediyor

Samsung’un siyah ile geleneksel çizgiden şaşmayanları, mavi ile farklılığı ve dikkat çekmeyi sevenleri, kahverengi ile de dikkat çekmeden farklı olmayı tavlamayı hedeflediği söylenebilir. Galaxy Note 9’un renk seçenekleri ve telefon hakkındaki diğer detayları tüm gerçekliğiyle öğrenmek içinse 9 Ağustos’ta gerçekleştirilecek tanıtım etkinliğini beklemek gerekiyor.

Önceki HaberFortnite birinci yaşını ödüllü görevler ve oyun içi etkinliklerle kutluyor
Sonraki HaberMozilla: Google YouTube’u Firefox ve Microsoft Edge’de kasten yavaşlatıyor

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz