Galaxy Note 8 tam 8 farklı renk seçeneğiyle geliyor

Samsung’un akıllı telefonları genellikle farklı renk seçenekleriyle gelir. Siyah, altın, gümüş gibi renkler sürekli bulunurken, bazen mavinin tonlarını ve hatta pembeyi de görürüz. Sızan son fotoğraf, benzer durumun Samsung Galaxy Note 8 için de geçerli olacağını gösteriyor.

Yukarıdaki fotoğrafa göre, Galaxy Note 8 tam 8 farklı renk seçeneğiyle sunulacak. Altın, siyah ve gümüş gibi geleneksel renklerin yanında mor, açık mavi, koyu mavi, çamurcun mavi ve pembe de bulunacak. Tüm bu renklerde ön panel yine siyah olacak gibi görünüyor. Ancak S Pen kalemler, gövdeyle uyumlu renklere sahip olacak.

Renklerin her birisinin çok çekici göründüğünü söylemek gerekiyor. Bu renklerin hepsinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğini ise şu an için bilmiyoruz. Siz en çok hangi renk beğendiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...