Galaxy Note 8 tam 8 farklı renk seçeneğiyle geliyor

Samsung’un akıllı telefonları genellikle farklı renk seçenekleriyle gelir. Siyah, altın, gümüş gibi renkler sürekli bulunurken, bazen mavinin tonlarını ve hatta pembeyi de görürüz. Sızan son fotoğraf, benzer durumun Samsung Galaxy Note 8 için de geçerli olacağını gösteriyor.

Yukarıdaki fotoğrafa göre, Galaxy Note 8 tam 8 farklı renk seçeneğiyle sunulacak. Altın, siyah ve gümüş gibi geleneksel renklerin yanında mor, açık mavi, koyu mavi, çamurcun mavi ve pembe de bulunacak. Tüm bu renklerde ön panel yine siyah olacak gibi görünüyor. Ancak S Pen kalemler, gövdeyle uyumlu renklere sahip olacak.

Renklerin her birisinin çok çekici göründüğünü söylemek gerekiyor. Bu renklerin hepsinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğini ise şu an için bilmiyoruz. Siz en çok hangi renk beğendiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...