Galaxy Note 20 ve Z Flip 5G için yeni renk seçenekleri

Bir zamanlar telefonların arka panelinin renk ve tasarımını kılıf veya çıkartmalar olmadan değiştirmek mümkündü. Ancak günümüzde kullanıcılar çoğunlukla ilk tercihleriyle yaşamak zorunda kalıyor. Katlanabilir telefonlar tarafında renk ve kılıf seçeneklerinin sınırlılığı ise alanı iyice daraltıyor. Samsung yeni amiral gemileri Galaxy Note 20 ve Z Flip 5G için ekstra renk seçenekleri sunarak bu durumu bir nebze de değiştiriyor.

Samsung’un 2020’deki favori renginin bronz olduğu söylenebilir. Söz konusu telefonların ikisi için de bronz renk seçeneği daha önce sunulmuştu. İki telefon için ortak sunulan bir diğer renk de Mistik Gri olmuştu.

Samsung’un Galaxy Note 20’de sunduğu yeni renk seçeneği Mistik Kırmızı adını taşıyor. Paylaşılan fotoğrafa bakıldığında kırmızının etkisi hemen hissediliyor. Samsung’un burada çok az miktarda da olsa farklı tonları kullandığı da görülüyor.

Galaxy Z Flip 5G için sunulan yeni renk seçeneği ise Mistik Beyaz oldu. İstiridye kabuğu şeklindeki tasarımıyla yeterince dikkat çeken telefon, beyaz renkle biraz daha şık hâle gelmiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Telegram yeni güncellemesiyle sohbet temaları sunuyor

Samsung, Galaxy Note 20 ve Z Flip 5G’nin yeni renklerini sınırlı sayıda piyasaya sürecek. Bu renkler, diğer renk seçenekleriyle aynı fiyat karşılığında satılacak.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iOS 15 ve iPadOS 15 ile henüz çıkış yapmayan yeni özellikler

Apple'ın iOS 15 ve iPadOS 15 güncellemeleri çıktı, ancak WWDC 2021'de duyurulan özelliklerin tümü bu yeni güncellemelerle birlikte ilk günden sunulmuyor. SharePlay, geliştirilmiş AirPods...

Netflix’ten Kenya’daki Android kullanıcıları için ücretsiz paket

Netflix, Kenya'da yaşayan Android telefon sahiplerine bazı içeriklerine ücret ödemeden erişme imkanı sunuyor. Bu doğrultuda kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden Netflix'in ücretli abonelerinin izleyebildiği...

Gelecek OnePlus amiral gemisini çalıştıracak birleştirilmiş ColorOS/OxygenOS ile ilgili detaylar

Bu yılın başlarında bazı departmanlarını Oppo ile birleştiren OnePlus, bu birleşimin geleceğinin nasıl görüneceğine dair biraz daha fazla ayrıntı verdi. Görünüşe göre, bu ortak...