Galaxy Note 20 Plus kılıfı tasarım dedikodularını doğruluyor

Samsung Galaxy Note 20 serisiyle ilgili sızıntı ve dedikodular çok uzun süredir etrafta dolaşıyor. Bu sayede resmi duyurudan önce kullanıcıları ne gibi özelliklerin ve nasıl bir tasarımın beklediği konusunda fikir edinmek mümkün oluyor. Bu sızıntılara son olarak Galaxy Note 20 Plus için hazırlandığı söylenen bir kılıf eklendi.

Söz konusu kılıfa ait fotoğraflar ünlü duyumcu Ice Universe tarafından paylaşıldı. Bu fotoğraflar, Note 20 Plus hakkında daha önce ortaya çıkan bazı sızıntıları doğrulayan işaretler barındırıyor.

Note 20 Plus kılıfının arkasındaki kamera bölümünde üçü büyük, ikisi ise küçük beş adet delik bulunuyor. Büyük deliklerin kameralara ait olduğu kolaylıkla anlaşılıyor. Küçük deliklerden birisinin ise daha önce varlığı gündeme gelen Uçuş Süresi (ToF) sensörüne ait olduğu anlaşılıyor. Diğer sensörün de LED flaşa ait olduğunu anlamak çok zor olmuyor.

Kılıfın alt kısmını gösteren fotoğraflarda ise alt kenarda dört delik görülüyor. Bunlardan birinin mikrofona, birinin USB-C girişine, birinin hoparlöre ve birinin de S Pen’i gösterdiği anlaşılıyor. Ancak eski Note telefonlarla aradaki bir fark da hemen anlaşılıyor. Note 20 serisinde S Pen yuvasının alt kenarın sağından soluna taşındığı görülüyor. Bu değişimin telefonun iç tasarımındaki farklılıktan kaynaklanabileceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Mor renkli iPhone 12 ve iPhone 12 mini Türkiye'de satışa sunuldu

Galaxy Note 20 Plus ile tanışmak için ağustos ayına kadar beklemek gerekecek gibi görünüyor. Samsung’un Note 20 serisini 5 Ağustos’ta düzenleyeceği etkinlikte gözler önüne çıkaracağı söyleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın