Samsung Galaxy M62 için resmi onay geldi

SM-M62F/DS model numarasını taşıyan ve Galaxy M62 adıyla resmiyet kazanması beklenen yeni Samsung telefonu için resmi bir onay geldi. Akıllı telefon ABD Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) belgelerinde görüldü. FCC’nin belgeleri, telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 7000 mAh kapasiteli pilin verdiğini gösteriyor.

FCC belgeleri, telefona dair başka bilgiler de gösteriyor. Buna göre, cihazın kutusundan 25W bir güç adaptörü çıkacak. Şarj işlemi USB-C girişi üzerinden gerçekleştirilecek. Telefonda 3.5 mm. kulaklık jakının da bulunacağı görülüyor.

FCC’nin internet sitesinde SM-E625F/DS model numarası da görülüyor. Bu cihazın da Galaxy F62 adıyla resmiyet kazanabileceği belirtiliyor. Samsung’un aynı telefonu farklı pazarlarda farklı isimlerle satması muhtemel görünüyor.

FCC’nin veri tabanında cihazın diğer özelliklerini görmek mümkün olmuyor. Ancak Geekbench’in benchmark testi sonuçlarına göre, akıllı telefonun kalbinde Exynos 9825 işlemci bulunuyor. Bu işlemciye 6 GB RAM eşlik ediyor. Telefonun kutusundan Android 11 ile çıkacağı da belgelerde görülüyor.

Samsung Galaxy M62 ile ilgili daha önce çıkan haberlerde bu cihazın bir tablet olabileceği belirtilmişti. Ancak FCC’nin internet sitesinde cihazın telefon olduğu ifade ediliyor. Galaxy M62’ye dair detaylar sınırlı olsa da, önümüzdeki günlerde yeni bilgilerin çıkması sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
WhatsApp yerel işletme rehberini test ediyor

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Call of Duty Mobile ikinci yaşını yeni haritayla kutluyor

İlk olarak COD: Black Ops 4'te tanıtılan ve içerisinde Malikâne, Nuketown ve İnşaat Alanı haritalarını da barındıran ve serinin gelmiş geçmiş en geniş haritası...

Netflix The Crown ile Emmy ödüllerinde şov yaptı

Netflix, popüler yapımlarından The Crown ile 2021 Emmy ödüllerinde adeta şov yaptı. Şirket toplamda 44 ödül kazanırken, bu ödüllerden 11 tanesini The Crown getirdi....

Okul için teknolojik ürün tavsiyeleri – Video

Okullar açıldı, yüz yüze eğitim başladı. İlkokul, ortaokul ve lise kademelerinin ardından üniversitelerde de eğitim-öğretim dönemi başlıyor. Okullar açılmış olsa da, alışverişler devam ediyor,...