Teknoloji

Galaxy M54 5G’nin tasarımı ortaya çıktı

galaxy m54 5g
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Samsung Galaxy M54 5G önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen telefonlar arasında yer alıyor. İnternete sızan görseller, bu telefonun tasarımı konusunda net bir fikir edinmeyi mümkün kılıyor.

Uygun bir fiyatla kullanıcıların karşısına çıkması beklenen telefon, selefine kıyasla daha farklı bir tasarımla gelecek. Ön kameranın ekran üstünde bir deliğe yerleştirilmesi ve üç arka kameranın dikey şekilde yerleştirilmesi göze çarpan ilk değişiklikler oluyor. Telefonun en az iki renk seçeneğinin olması öngörülüyor.

Daha önce internete sızan benchmark testi sonucuna göre, M54 5G’nin kalbinde Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 1380 işlemcinin bulunması bekleniyor. Bu işlemciye 6 veya 8 GB RAM’in eşlik edeceği belirtiliyor. Akıllı telefonun kutusundan Android 13 ve One UI 5 yüklü şekilde çıkması da öngörüler arasında yer alıyor.

galaxy m54 5g

Galaxy M54 5G ne zaman tanıtılacak?

Samsung Galaxy M54 5G’nin resmiyet kazanacağı zaman konusunda henüz bir açıklama yapılmış değil. Güney Koreli şirketin ajandasında öncelikle Galaxy S23 serisinin tanıtım etkinliği bulunuyor. Bu etkinlikten sonra M54 5G’nin duyurulması da sürpriz olmayacaktır.

İLGİLİ HABERLER