Galaxy M52 5G sızıntısı kamera detaylarını gösteriyor

Samsung Galaxy M52 5G, Qualcomm Snapdragon 778G işlemcili ilk telefon olarak yakında resmiyet kazanacak. Söz konusu bilgi, kısa süre önce internete sızan bir Geekbench benchmark testinin sonucuyla doğrulanmıştı. Yeni bir sızıntı, M52 5G’nin kamera sistemi konusunda fikir edinmeyi sağlıyor.

Hollanda merkezli GalaxyClub sitesinin haberine göre, M52 5G dörtlü bir arka kamera sistemiyle gelecek. Bu sistemde ana kamera görevini 64 megapiksel çözünürlüklü sensör üstlenecek.

12 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 5 megapiksel makro kamera da ana kameraya eşlik edecek. Sistemi çözünürlüğü konusunda şimdilik kesin bir bilgi bulunmayan derinlik sensörü tamamlayacak.

Bu kamera sistemi Galaxy A52’de de mevcut. Galaxy M52 5G, 32 megapiksel çözünürlüklü ön kamerayla gelecek. Telefona dair detaylara önümüzdeki dönemde yenilerinin eklenmesi bekleniyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...