Galaxy M42 Snapdragon 750G işlemciyle gelecek

Samsung orta segmentteki önemli silahlarından biri olan Galaxy M serisine yeni bir üye daha eklemeye hazırlanıyor. Galaxy M42 adını taşıyan telefonla ilgili haberler bir süredir etrafta dolaşıyor.

Endonezya kaynaklı yeni bir haber, telefonun tanıtımının fazla uzak olmadığını gösteriyor. Habere göre, akıllı telefon bu ay bitmeden resmiyet kazanacak. Qualcomm Snapdragon 750G işlemciyle 5G desteği sunacak telefonun Hindistan’da 20 ila 25 bin rupi (2170 ila 2712 TL) karşılığında satılacağı söyleniyor.

M42 için tanıtım faaliyetleri şimdiden başlamış durumda. Samsung telefon için #FasterMonster (Daha Hızlı Canavar) etiketini kullanıyor. Akıllı telefonda 6000 mAh pil, dörtlü arka kamera sistemi ve 64 megapiksel ana kameranın bulunacağı da biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Play Store için yakında gelecek Gizlilik bölümünü gösterdi

5G desteğinin varlığı, Galaxy M42 için önemi bir avantaj olacak gibi görünüyor. Ancak telefonun öncelikli pazarları arasında yer alan Hindistan gibi ülkelerde 5G şebekesinin henüz aktif olmadığını da hatırlatmak gerekiyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...