Teknoloji

Samsung’dan Galaxy M33 ve M23 5G modelleriyle öğrencilere karne hediyesi tavsiyesi

samsung galaxy m33 5g

Binlerce öğrencinin bir eğitim-öğretim yılını daha geride bırakmaya hazırlandığı şu günlerde, Samsung, karne hediyesi satın almak isteyen veliler için Samsung Galaxy M33 5G ve Galaxy M23 5G ile uygun fiyatlı telefon modelleri sunuyor. Şirketin belirttiğine göre, yeni Samsung Galaxy M serisi akıllı telefonlar, ileri teknoloji özellikleri, üst düzey kamerası ve güçlü işlemcisi ile eşsiz bir oyun deneyimi sunarken, gençlerin ve öğrencilerin birçok ihtiyacını tamamlıyor.

Samsung Galaxy M33 5G ve M23 5G akıllı telefonlar, şirketin belirttiğien göre gelişmiş çoklu görev yürütme, uygulamalarda daha hızlı ve kesintisiz kullanım deneyimi sağlarken, RAM Plus ile kullanıcılar, RAM boyutunu kendileri belirleyebiliyor; dilediğinde uygulamaları yüksek hızda kullanabiliyor. Galaxy M33 ve M23 5G’nin 120 Hz ekran yenileme hızı ile ekran geçişleri arasındaki her sahne akıcı ve doğal bir görüntü kalitesinde yansıyor, ayrıca muhteşem bir oyun oynama deneyimi sunuyor. ‘Game Booster’ özelliği ise kullanıcıların oyun oynama şeklini takip ederek cihazın pil ömrünü, sıcaklığını ve hafızasını optimize edebiliyor. Aynı zamanda arka plandaki aktiviteleri ve bildirimleri engelleyerek eşsiz bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Samsung Galaxy M33 5G ve M23 5G’nin sahip olduğu 6.6 inç FHD+ ekranlar ile kullanıcılar canlı, parlak bir ekran deneyimi yaşıyor. Fotoğraf ve videolar için 128GB dahili depolama alanının yanı sıra 1TB’a kadar arttırılabilir microSD kartı desteği ile değerli anları saklamak için bolca alan sunuluyor. 5000 Mah Batarya ile tüm gün ve ötesi (iki güne kadar) dayanan pil ömrü sunan cihaz, 25 W hızlı şarj desteğiyle 30 dakikada %50 şarj seviyesine ulaşıyor. Sesleri eksiksiz ve yüksek seviyede duymayı sağlayan Dolby Atmos Hoparlör, kullanıcıları sahnenin içine çeken sinematik ses kalitesiyle hem oyun oynarken, hem de video izlerken müthiş bir ses deneyimi yaşatıyor.

Samsung Galaxy M33 5G
Samsung Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Yeni Samsung Galaxy M33 5G’nin insan gözüne benzer bir görüş açısına sahip 5MP’lik Ultra Geniş Açılı Kamerası, dünyayı 123 derecelik bir açıyla görmeyi sağlıyor. Galaxy M33 5G’nin muhteşem 4’lü kamerası yüksek çözünürlüklü (50 MP), her karede en ince ayrıntıları dahi yakalayabiliyor. 123 dereceye kadar geniş açılı çekimler yapmaya imkan sunan (5MP) derinlik kamerası canlı odak efektiyle muhteşem portreler çekmeyi sağlıyor. Galaxy M33 5G’nin 8MP Ön Kamerası ve bulanık arka plan efekti ile kullanıcıları daha çok öne çıkaran çarpıcı selfie’ler çekmeye fırsat sunuyor. Galaxy M33 5G sahip olduğu sekiz çekirdekli işlemci ve 6GB RAM ile çoklu görevlerde ve oyun oynarken ihtiyacınız olan gücü kullanıcılara fazlasıyla sunuyor.

Samsung Galaxy M23 5G
Samsung Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Yeni Samsung Galaxy M23 5G ise 50 MP yüksek çözünürlüklü ana kameranın yanı sıra 2 MP Macro kamera ve 8 MP Ultra Geniş Açılı kameraya sahip bulunuyor. Cihazın 8 MP ön kamerası kullanıcıların muhteşem selfie’ler çekmesine imkan sunarken, JN1 Piksel Sensörü ise her karede en ince detaylara odaklanmayı ve görmeyi sağlıyor. Sekiz çekirdekli SnapDragon 750G işlemciye sahip yeni Samsung Galaxy M23 5G, 4 + 128 GB RAM desteğiyle kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar, mavi ve yeşil renk alternatifleri bulunan Samsung Galaxy M33 5G ve M23 5G’ye avantajlı fiyatlarla sahip olabiliyor.