Galaxy M31s resmi duyuru öncesi benchmark testinden geçti

Geekbench’in benchmark testi, yine henüz resmiyet kazanmamış bir telefonu gözler önüne çıkardı. Testin bu seferki konuğu Samsung Galaxy M31s oldu. Orta segmentte konumlanan M31s, SM-M317F model numarasıyla testten geçti.

M31s, adından da anlaşılabileceği üzere, şubat ayında tanıtılan ve bir süre önce incelediğimiz M31’in farklı bir versiyonu. İki telefon arasında görsel açıdan büyük farkların olması beklenmezken, teknik bakımdan bazı farkların olması muhtemel görünüyor.

M31s, Geekbench’in testinden tek çekirdek performansıyla 347 puan aldı. Telefonun çok çekirdek testindeki puanı ise 1256 oldu. Sonuç sayfası, Exynos 9611 işlemci ve 6 GB RAM’in varlığını doğruluyor. Android 10 ve One UI da sonuç sayfasında görülenler arasında yer alıyor.

galaxy m31s

6000 mAh kapasiteli pili, Galaxy M31’in en dikkat çekici özelliği olarak öne çıkmıştı. Samsung’un Galaxy M31s için de aynı pil kapasitesini koruması bekleniyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...