Galaxy M31s’in pil kapasitesi yeni sertifikayla doğrulandı

Galaxy M31s, önümüzdeki dönemde resmiyet kazanması beklenen akıllı telefonlar arasında bulunuyor. Bir süre önce Geekbench’in benchmark testinden geçen telefon, şimdi de TUV Rheinland veri tabanında görüldü.

Yeni sertifika, telefonun en önemli satış noktalarından biri olması beklenen 6000 mAh kapasiteli pilin varlığını doğruluyor. Ancak telefon hakkında başka bir bilgi edinmek mümkün olmuyor.

Geekbench’in benchmark testi, telefonun, tıpkı Galaxy M31 gibi, Exynos 9611 işlemci ve 6 GB RAM ile geleceğini göstermişti. Pil kapasitesinin de değişmemesi akıllara “Samsung farklı olarak ne sunacak?” sorusunu bir kez daha getiriyor. Bu sorunun en kuvvetli cevabı olarak kameralar ön plana çıkıyor.

Samsung’un geçmişte Galaxy M30 ve M30s’te yaptığına benzer şekilde kamera sistemini kuvvetlendirmesi ihtimal dahilinde yer alıyor. M31s’te yer verilecek kamera sistemi konusunda ise henüz ortada somut bir bilgi bulunmuyor.

galaxy m31s

Galaxy M31s için henüz resmi bir açıklama gelmese de; benchmark testi ve sertifika sızıntılarının artması, telefonla tanışmak için fazla beklemek gerekmeyeceğini gösteriyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...