Galaxy M31 için One UI 2.5 dağıtımı başladı

Samsung Galaxy M31 geçtiğimiz eylül ayında One UI 2.1 güncellemesini almıştı. Güney Koreli şirket, popüler telefonu için bir güncellemeyi daha dağıtıma çıkardı. Akıllı telefon, One UI 2.5 kullanıcı arayüzüyle buluşmaya başladı.

M315FXXU2ATJ9 seri numarasıyla dağıtıma çıkan güncellemenin ilk durağı Hindistan oldu. Ancak Samsung’un kısa süre içinde diğer ülkelerdeki M31 kullanıcılarını da One UI 2.5 ile buluşturması bekleniyor.

Güncelleme, One UI 2.5’in yenilikleriyle birlikte kasım ayının güvenlik yamasını da getiriyor. Bunlar arasında yenilenen Samsung Klavye uygulaması, SOS mesajları, konum paylaşımı, gelişmiş kamera performansı ve üçüncü taraf başlatıcılar için hareket kontrolleri bulunuyor.

Samsung Galaxy M31, 2020’nin popüler telefonları arasında yer alıyor. M31’in gördüğü ilgi, Samsung’u telefonun farklı versiyonlarını çıkarmaya teşvik etmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
TCL Fold n' Roll ile yeni bir katlanabilir telefon konseptini gösteriyor

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...