Galaxy M01s’in pil kapasitesi ortaya çıktı

Galaxy M01’i kısa süre önce tanıtan Samsung, bir taraftan da Galaxy M01s üzerinde çalışıyor. Wi-Fi Alliance ve Hindistan Standartlar Bürosu tarafından onaylanan telefon, şimdi de TUV Rheinland’dan sertifika aldı. Söz konusu sertifika, telefonda 3900 mAh kapasiteli pilin bulunacağını gösteriyor.

TUV Rheinland’ın sertifikası, telefon hakkında başka detay vermiyor. Ancak akıllı telefona dair detaylar, daha önce Geekbench’in benchmark testinden geçmesi sayesinde gün yüzüne çıkmıştı.

Buna göre, Galaxy M01s’in kalbinde MediaTek Helio P22 işlemci bulunacak. Bu işlemciye 3 GB RAM eşlik edecek. Benchmark testinde telefonun Android Pie işletim sistemiyle çalışacağı görülse de, telefon satışa çıktığında bu durumun değişmesi bekleniyor. Galaxy M01 de kutusundan Android 10 ile çıkmıştı.

galaxy m01s

Galaxy M01s hakkındaki detaylar şu an için sınırlı. Ancak önümüzdeki günlerde bu akıllı telefonla ilgili yeni detaylarla karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy A82 5G'nin varlığını doğruladı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...