Galaxy F54 Samsung’un internet sitesinde boy gösterdi

google news abone ol

Samsung Galaxy M54 geçtiğimiz ay Orta Doğu’da sessiz sedasız gözler önüne çıkmıştı. Akıllı telefon şimdi de Galaxy F54 adıyla başka pazarlara açılmaya hazırlanıyor.

F54, SM-E546B/DS model numarasıyla Samsung’un Bangladeş, Hindistan ve Levant bölgesindeki web sitelerinde boy gösterdi. Akıllı telefon aynı model numarasıyla sertifika şirketi SGS Fimko tarafından da onaylandı.

Bu sertifika telefonun pil kapasitesi konusunda da bilgi veriyor. Buna göre, F54’ün ölçülmüş pil kapasitesi 5830 mAh olacak. Bu da pilin tipik kapasitesinin 6000 mAh olacağı anlamına geliyor. 25W hızlı şarj desteği de pilin özellikleri arasında sayılıyor.

samsung galaxy f54

Bütün bunlar F54’ün pil kapasitesinin Galaxy M54 ile aynı olduğu anlamına geliyor. F serisinde bazı bölgesel farklılıkların bulunabileceği belirtilse de, bu farklılıkların ne olacağı belirsizliğini koruyor.

Galaxy M54, A54’e benzer özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkmıştı. A54’te 5000 mAh olan pil kapasitesinin M54’te 6000 olması, 6.4 inç olan ekran büyüklüğünün 6.7 inçe çıkması ve 50 megapiksel ana kameranın yerini 108 megapiksel kameranın alması başlıca farklar olarak göze çarpıyor. Exynos 1380 de bu telefonların ortak özellikleri arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy F54 ne zaman tanıtılacak?

Sertifikaların ve destek sayfalarının ortaya çıkması, Samsung Galaxy F54’ün resmi duyurusunun çok uzak olmadığı anlamına geliyor. Ancak bu konuda şimdilik Samsung’dan resmi bir işaret gelmiş değil.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER
ÖNE ÇIKANLAR