Fırsatlar

Samsung Galaxy Buds FE için N11’de fiyat avantajı var

samsung galaxy buds fe
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Samsung’un piyasaya sunduğu en yeni kablosuz kulaklık modeli olan Galaxy Buds FE, şirketin online mağazasında 2.199 TL’lik fiyat etiketiyle sunuluyor. N11’de ise bu ürünü 1.299 TL karşılığında satın alma imkanınız var. Bu da 900 TL gibi ciddi bir fiyat avantajının bulunduğu anlamına geliyor.

Samsung Galaxy Buds FE özellikleri

Samsung Galaxy Buds FE, müzikseverlerin ve yoğun hayat temposuna sahip olanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir kulaklık. Ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile rahatlık sunan bu kulaklıklar, aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği ile dış dünyanın gürültüsünü keserek, kullanıcılarına kesintisiz bir müzik deneyimi sağlıyor. Bu özellik, özellikle gürültülü ortamlarda, müziğinizi veya podcast’lerinizi daha net bir şekilde dinlemenize olanak tanıyor.

Bu Samsung kulaklıkları, güçlü bas sesleri ile müzik dinleme deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Yeni tek yönlü hoparlörlerden gelen derin ve güçlü baslar, her türlü müziği dinlerken zengin bir ses deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Bu, özellikle bas ağırlıklı müzik türlerini tercih eden kullanıcılar için büyük bir avantaj olarak nitelendirilebilir.

Pil ömrü konusunda da oldukça iddialı olan Galaxy Buds FE, tek bir şarjla 30 saate kadar kullanım sunuyor. Bu uzun pil ömrü sayesinde, kullanıcılar gün boyunca müzik dinleyebilir, video izleyebilir veya telefon görüşmeleri yapabilirler. Aktif Gürültü Engelleme özelliği kapalıyken elde edilen bu pil ömrü, kullanıcıların şarj konusunda endişelenmeden kulaklıklarını kullanmalarını mümkün kılıyor..

Ayrıca, bu kulaklık net aramalar için üç mikrofon sistemine sahip. Bu mikrofonlar, kullanıcının sesini net bir şekilde yakalar ve arka plan gürültüsünü filtreleyerek, karşı tarafa net bir şekilde iletilmesini sağlıyor. Bu özellik, özellikle iş görüşmeleri veya önemli telefon konuşmaları sırasında büyük bir avantaj olacaktır.

Son olarak, Galaxy Buds FE, Samsung Galaxy cihazlarınızla sorunsuz bir şekilde entegre olur. Auto Switch özelliği sayesinde, kullanıcılar farklı cihazlar arasında kolayca geçiş yapabilir ve müziklerini veya görüşmelerini kesintisiz bir şekilde sürdürebilirler. Ayrıca, kaybolan kulaklıklarınızı bulmanıza yardımcı olan akıllı özellikler ve kişiselleştirilebilir ses ayarları ile kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor.

Teknoblog'un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

Paylaş:
İLGİLİ HABERLER