Teknoloji

Galaxy A54 için Samsung’dan resmi paylaşım geldi

galaxy a54

Samsung’un Galaxy A54 5G’yi 15 veya 16 Mart’ta tanıtması bekleniyor. Tanıtım tarihi konusunda şirketten henüz bir açıklama gelmiş değil. Ancak şirket şimdiden telefonun pazarlama kampanyasına başlamış durumda. Samsung’un internet sitesinde akıllı telefonun üç kameralı arka panelini iki farklı renk seçeneğiyle görmek mümkün oluyor.

Web sitesinde A54 5G’nin “profesyonel seviyede kamera” ile geleceği belirtilse de, üçlü arka kamera modülü konusunda bir detay paylaşılmıyor. Güney Koreli şirket sadece kamerada Single Take, optik görüntü sabitleme ve Nightography desteğinin bulunacağını belirtmekle yetindi.

Akıllı telefon hakkındaki pek çok detay sızıntılar sayesinde görülmüştü. Tasarım, teknik özellikler ve aksesuarlar sızıntılarla gün gün yüzüne çıkmıştı. Bunlara tanıtımdan önce yenilerinin eklenmesi de sürpriz olmayacaktır.

galaxy a54

Galaxy A54 hangi özelliklerle gelecek?

Galaxy A54’ün kalbinde Samsung’un Exynos 1380 işlemcisinin bulunması bekleniyor. Ana kamera görevini ise 50 megapiksel sensörün üstleneceği söyleniyor. Bu kamerada optik görüntü sabitleme özelliğinin bulunması bekleniyor. 12 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 5 megapiksel makro kamera da telefonun özellikleri arasında sayılıyor. Telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 5000 mAh pilin vereceği konuşuluyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER