Galaxy A52 4G için One UI 4.1 güncellemesi dağıtımda

google news abone ol

Samsung Galaxy A52 4G modeli için One UI 4.1 kullanıcı arayüzünün dağıtımına başladı. Şirket söz konusu cihaz için One UI 4 güncellemesini ocak ayında çıkarmıştı. Galaxy A52 5G ise mart ayı itibarıyla Android 12 tabanlı One UI 4.1 ile buluşmaya başlamıştı.

Güncellemenin tam değişiklik kaydı henüz ortaya çıkmış değil. Ancak Twitter’da yapılan bir paylaşım, One UI 4.1’in A52 4G’ye getirecekleri konusunda fikir edinmeyi sağlıyor. Güncelleme, telefonun Galeri uygulamasına yeni düzenleme araçları getirecek.

İlk olarak Brezilya’daki A52 4G sahipleri One UI 4.1 güncellemesiyle tanışıyor. Güncellemenin diğer bölgelerdeki A52 4G sahiplerine dağıtımının da kısa süre içinde başlaması bekleniyor.

Samsung Galaxy A52 4G sahipleri, güncellemenin cihazlarına gelip gelmediğini Ayarlar uygulamasındaki Yazılım Güncellemesi menüsü üzerinden kontrol edebilir.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mini 3 drone yakında resmiyet kazanacak

DJI Mini 3 drone'unun Pro olmayan versiyonunu yakında tanıtmaya hazırlanıyor. Bu drone'a ait olduğu söylenen fotoğraflar Twitter'da paylaşılıyor. Söz konusu fotoğraflarda hem Mini 3'ü...

Elon Musk: Apple yeniden Twitter’a “tam kapasiteyle” reklam veriyor

Elon Musk'ın açıklamasına göre, Apple Twitter'a yeniden "eskisiyle aynı" miktarda reklam vermeye başladı. SpaceX, Tesla ve Twitter CEO'su söz konusu bilgiyi bir Spaces odasında...

ÖNE ÇIKANLAR