Teknoloji

Galaxy A34’ün tasarımını gösteren görseller ortaya çıktı

galaxy a34

Samsung Galaxy A54’e ait olduğu söylenen görseller bir süre önce internete sızmıştı. Bu akıllı telefonun ocak ayında tanıtılması bekleniyor. Aynı etkinlikte A54’e Galaxy A34 modelinin de eşlik edeceği söyleniyor. Söz konusu telefonun görselleri de ortaya çıktı.

A34’ün tasarımı Galaxy A54’e bir hayli benziyor. İki akıllı telefonun aynı ailenin üyesi olduğunu düşününce bu duruma pek şaşırmamak gerekiyor. A34 ve A54 Samsung’un orta segment telefon portföyünün üyeleri arasında yer alıyor.

A34’ün tasarımında en dikkat çeken nokta, her arka kameranın kendi çıkıntısına sahip olması oluyor. Kameraları bir araya getiren bir “ada” bulunmuyor. Bu tasarım dili akıllara doğal olarak ilk başta Galaxy S22 Ultra’yı getiriyor. Ancak Samsung’un Galaxy A serisinde de bu tasarımı daha önce tercih ettiğini unutmamak gerekiyor.

Sızan görsellere göre, A34 161.3 x 77.7 x 8.2 mm boyutlarında bir cihaz. Akıllı telefonun 6.5 inçlik Sonsuz-U ekranının üstündeki çentik ön kameraya ev sahipliği yapıyor. Bu A54 ve A34 arasındaki temel tasarım farkları arasında yer alıyor. A54’te ön kamera ekran üstündeki deliğe yerleştiriliyor.

Galaxy A34 3.5 mm kulaklık jakına sahip

Galaxy A34 3.5 mm kulaklık jakıyla gelecek. Parmak izi tarayıcısı da güç butonuna entegre edilecek. Telefon görsellerde sadece siyah rengiyle boy gösterse de, başka renk seçenekleri de kullanıcılara sunulacak. Ocak ayına kadar A34 hakkında yeni bilgilerle karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

İLGİLİ HABERLER