Galaxy A21s Android 11 güncellemesini almaya başladı

Samsung, akıllı telefonlarına Android 11 ve One UI 3 sürümlerini götürmeye Galaxy A21s ile devam ediyor. Geçtiğimiz haziran ayında tanıtılan giriş segmentindeki telefonun normal şartlar altında mayıs ayında Android 11 güncellemesini alması planlanıyordu. Ancak elini çabuk tutan şirket, ana vatanı Güney Kore’de güncellemeyi dağıtıma çıkardı.

A217NKSU5CUC7 seri numaralı güncelleme, Android 11 ile birlikte One UI 3 kullanıcı arayüzünü de A21s’e getiriyor. Güncellemenin Güney Kore’de dağıtıma çıkması, yakında başka ülkelerde de kullanıcılarla buluşacağı anlamına geliyor. Samsung’un dağıtım sürecini mayıs ayı itibarıyla tamamlaması muhtemel görünüyor.

Galaxy A51 ise Android 11 ve One UI 3 güncellemesini geçtiğimiz ay almaya başlamıştı. Akıllı telefon için şimdi de One UI 3.1 kullanıcı arayüzü dağıtılıyor. Dağıtımın ilk durağı Rusya oldu.

A515FXXU4EUC8 seri numaralı güncelleme, Nisan 2021 Android yamasını da beraberinde getiriyor. One UI 3.1 güncellemesiyle birlikte Galaxy A51 sahipleri Göz Konfor Kalkanı, video sohbet efektleri, yeni kamera özellikleri gibi yeniliklere kavuşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google iOS için Android'e Geç uygulaması hazırlıyor

Tıpkı Galaxy A21s için hazırlanan Android 11 güncellemesi gibi, A51’in One UI 3.1 güncellemesinin de kısa süre içinde tüm bölgelerde dağıtıma çıkması bekleniyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...