Galaxy A14 5G onaylandı, pil kapasitesi ortaya çıktı

Samsung Galaxy A14 5G bir süredir sızıntılarda boy gösteriyor. Akıllı telefon son olarak ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından onaylandı. FCC kaydı, A14 5G’ye ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5000 mAh kapasiteli pilin verdiğini gösteriyor.

Sızan görüntüler, A14 5G’nin tasarımı itibarıyla selefi A13’e benzeyeceğini gösteriyor. Telefonun LCD ekranının üstünde damla çentik bulunuyor. Telefonun arka paneli üç kameraya ev sahipliği yapıyor. Parmak izi tarayıcısı ise kenarındaki güç butonuna entegre edilmiş şekilde kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Bu ekranın büyüklüğünün 6.8 inç olacağı ve ekranın HD çözünürlük sunacağı söyleniyor. Akıllı telefonun kalbinde ise ismi açıklanmayan bir Samsung Exynos işlemcinin bulunacağı belirtiliyor. 50 megapiksel ana kamera ve 13 megapiksel ön kamera da telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

Galaxy A14 5G için ne kadar ödemek gerekecek?

Samsung Galaxy A14 5G’nin fiyatı şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak söylentiler telefonun “agresif” bir fiyatla kullanıcıların karşısına çıkacağı yönünde.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun